NamuValdymas.LT
http://namuvaldymas.lt/forumas/

[Rekomendacija] Filtrai Rekuperatoriams
http://namuvaldymas.lt/forumas/viewtopic.php?f=13&t=565
Puslapis 11

Autorius:  ArturasKum [ 2020 Vas 26 14:21 ]
Pranešimo tema:  [Rekomendacija] Filtrai Rekuperatoriams

Sveiki, prieš kelis metus į namus įsistačiau Renovent 400 rekuperatorių ir filtrus keisdavau maždaug 1 kartą į pusantrų metų, nes vis praplaudavau ir dėdavau atgal. Tačiau pastebėjau, kad su laiku pradėjo didėti elektros suvartojimas, mažiau pradėjo padavinėti švaraus oro į namus ir nesupratau kas vyksta.

Kreipiausi į kelis specialistus, pasakė, kad čia dėl to, jog filtrus keičiu retai ir rekomendavo keisti filtrus du kartus į metus.
Kreipiausi į Komfovent dėl filtrų, filtrai puikūs ir kaina gera, tačiau įsigyjimo procedūra dėl kelių filtrų labai nepatogi.. reik skambint, važiuot, ieškot..

Todėl prieš kelias dienas pradėjau ieškoti kur įsigyti filtrų ir radau - filters4.eu elektroninę parduotuvę. Kiek supratau ji specifikuojasi tik filtrų pardavime įvairiems rekuperatoriams. Savo rekuperatoriui radau tiek originalius, tiek analogus filtrus. Aišku nelabai supratau, kuom jie skiriasi, nes aprašymai panašūs, o kainos skiriasi, todėl pasiskambinau pasiteirauti ir gavau tikrai informatyvią konsultaciją. Tad po jos įsigijau 2 komplektus internetu ir vakar jau jos gavau Omniva paštomatan, o papildomai dar gavau 5% nuolaidą. Kaina tikrai kaip pas patį Komfovent ar net dar mažesnė, pristatymas tikrai greitas, konsultavimas tikrai labai geras, o filtrai tai tokie patys kaip Komfovent - originalūs.

Tikrai rekomenduoju šią el.parduotuvę:

https://filters4.eu/lt/hrv-filters/komfovent-filtrai/

Artūras.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/