NamuValdymas.LT
http://namuvaldymas.lt/forumas/

Klausimas del kredito imimo
http://namuvaldymas.lt/forumas/viewtopic.php?f=26&t=531
Puslapis 11

Autorius:  drapana [ 2019 Sau 29 03:47 ]
Pranešimo tema:  Klausimas del kredito imimo

Sveiki. Situacija tokia, kad reikia atlikti remonta, bet santaupos visos pasibaigusios. Is kur butu geriausiai imti nedidele suma? Ar kreiptis i banka, ar yra greituju kreditu kokiu kur pigiai galima gauti paskola? Suma - 2000eur.

Autorius:  sendaiktis [ 2019 Sau 31 04:37 ]
Pranešimo tema:  Re: Klausimas del kredito imimo

Buvau atsidūręs panašioje situacijoje, kai pasibaigė santaupos o butas buvo dar tik pusiau įrengtas, t.y. neturėjo nei kriauklės nei dušo. Tai dalį tada pamenu pasiskolinau iš tėvų, o kitą dalį ėmėme iš paskoliuko https://www.paskoliukas.lt/paskolos-internetu/. Tai ten gan geros sąlygos imant nedidelį kreditą, max gali pasiimti iki 3000eur. Nors vistiek manau geriausia būtų skolintis iš giminaičių, jau geriau tas palūkanas sumokėti jiems negu kokiam bankui :)

Autorius:  algiux [ 2019 Sau 31 08:53 ]
Pranešimo tema:  Re: Klausimas del kredito imimo

Butent, kad kartais nori nenori tenka kreiptis i bankus, t.y. i tos srities specialistus. Vartojimo paskolos is viso labai brangus reikalas, bet dykai tik suris pelekautuose ;) Mes uzsidegeme rinktis lietuviskus prekes zenklus. Na, virykles nerasim, bet visa kita manau imanoma. Net sviestuvus suradau https://www.lietuviskigaminiai.lt/c4-pa ... sviestuvai, nors tikrai negalvojau, kad kas nors juos gamina pas mus, bent jau tokius modernius

Autorius:  kemperis [ 2019 Vas 01 00:21 ]
Pranešimo tema:  Re: Klausimas del kredito imimo

Dar nepaminėjo, kad galima skolintis ir iš tarpusavio skolinimosi platformų. Tai pavyzdys tokios platformos būtų Paskolų klubas (https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola), kur galima gaut paskolą nuo 6% palūkanų. Tai manau tikrai geros sąlygos, pasiskolinti irgi galima nemažai - iki 10 000. Palūkanos kinta priklausomai nuo to, koks yra tavo kreditingumo reitingas. Jeigu nesi turėjęs jokių paskolų, skoliniesi nedidelę sumą - tai gali laisvai tikėtis pasiskolinti už <10% palūkanas. Dar yra variantas skolintis iš banko. Ten irgi sumą įtakos tokie dalykai kaip įkeičiamas turtas, kreditingumo reitingas bei sumos dydis bei laikotarpis, tai sunku pasakyt už kiek galėtum pasiskolinti, bet visada verta yra nueiti ir išgirsti pasiūlymą ir galbūt net pasiderėti poto.

Autorius:  algiux [ 2019 Vas 28 22:38 ]
Pranešimo tema:  Re: Klausimas del kredito imimo

kaip galvojate ar praktiska gyvenamosiose patalpose beremes durys ? Ar nebus pernelyg oficialu? Na, ofise man super patinka. Juolab galima rinktis ir stiklo spalva. Na, norisi bent vizualiai padidinti erdve

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/