NamuValdymas.LT
http://namuvaldymas.lt/forumas/

Pirmasis "mobilus" objektas
http://namuvaldymas.lt/forumas/viewtopic.php?f=31&t=58
Puslapis 12

Autorius:  optic [ 2010 Rgp 11 20:25 ]
Pranešimo tema:  Pirmasis "mobilus" objektas

Vat padarėm tokią dėžutę kurią tik įjungus i rozetę, bet kurioje Lietuvos vietoje (kur yra omnitel GPRS padengimas) duomenys realiu laiku siunciami i mūsų serverį vėlesnei jų analizei (+ kokių nors irenginių valdymo internetu galimybė)...

Ta dėžutė turi nespalvotą LCD ekraną kuris gali rodyti iki 7 eilučiu duomenų (rodo renkamus, siunciamus duomenis, siuntimo klaidas, siuntimo intervalą ir t.t.) turi išlindusią mažytę GSM anteną ir laida nuo maitinimo blokelio kuris jungiasi į rozetę (jei reiktų, galėtų veikti autonomiškai nuo akumuliatoriaus)

Duomenys šiuo metu renkami bute, Vilniuje iš tikslaus skaitmeninio drėgmės/temperatūros jutiklio + skaičiuojamas rasos taškas (apie jį plačiau meteo forume).

Duomenų rinkimo esmė: grindys iš 2cm storio ažuolinių lentų kurios truputi "susikilnojo", susikilnojo žinoma dėl per didelės dregmės, bet ta "per didelė" yra labai sąlyginis dalykas....

Arba ji per didelė pagal pačių grindų specifikaciją arba buvo per sausa kai jos buvo susklijuotos, tai gi stebim, bandys džiovinti orą, žiuresim kokie pokyčiai bus...

http://www.namuvaldymas.lt/GPRS

Jei kas turi kokios patirties su medinėm grindim, prašom išsakyti nuomonę apie šią problemą...

Autorius:  Zilvak [ 2010 Rgp 11 21:29 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Neisitikines, kad reikia atlikti tokius sudetingus procesus del mediniu grindu. Patirtis tokia, - medines grindis reikia klijuoti ar sudeti ziema, kuomet oro dregme yra maziausia (veikiant sildymui), o kad nesusikilnotu, butina palikti 1-1,5 cm nuo sienu ir pertvaru. Beabejo sios salygos pasiteisins tik tuo atveju jei mediena kuri guls ant grindu yra tinkamos dregmes. Tam, kad medis prisitaikytu prie aplinkos pravartu ji palaikyti toje aplinkoje kurioje bus su juo dirbama 2-4 savaites, kol mediena adaptuosis.

Stai tokia mano patirtis ir jokiu bedu.

Autorius:  optic [ 2010 Rgp 12 00:30 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Kaip supratau čia truputį kitokia grindų technologija, nes jos klijuojamos prie pagrindo, jos nėra "plaukiojančios" , dėl to kaip suprantu jos turi būti klijuojamos "vidutinėmis sąlygomis" kad jei namuose bus sausa - neatsirastu tarpai, jei dar bus drėgna - "nesusikilnotu", bet jei tas "nuokrypis" bus nelogiškas, tai bet kokiu atveju ir susikilnos ir tarpai atsiras...

Tai medinių grindų ekspertai žiūrėdami duomenis galėtu įvertinti ar esama drėgmė yra normali ar ne...

Ir įdomu ar išdžiovinus orą tie lentų "užsirietimai" išsitiesins ar atsiras tarpeliai bet jie liks užsirietę...

Autorius:  vyti [ 2010 Rgp 12 08:50 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Su medinem grindim turejau tokia patirti kad jos pradejo vasara "kilti". Sudetos ziema, sausos,sausoj sildomoj patalpoj. Pusines. Buvo paliktas per mazas tarpas nuo sienos. Tiesiog neturejo kur plestis. Isemiau paskutine lenta pries sienos..nusileido. Lenta susiaurinau ir dabar viskas ok jau kokie 5 metai.

Autorius:  Zilvak [ 2010 Rgp 12 15:18 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Mano giliu isitikinimu, visiskai nepriklauso kokios grindys ir kokia technologija sudeto, jei sudesi vasara prie dabartines dregmes liks tarpai ziema, jei sudesi ziema ir nepaliksi tarpu nuo pertvaru ar sienu, - vasara viskas susibanguos, o gal net "spuntus" nulauzys. Bet kovojant su jau esamu rezultatu galima eksperimentuoti :roll:

Autorius:  Arminas [ 2010 Rgp 12 15:32 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Niekas cia siuo atveju neeksperimentuoja. Tiesiog yra ivykusi tokia klaida ir toks rezultatas. Todel dabar, sprendziama ka reikia daryti, kas yra kaltas ir kur to priezastis. Tai bandoma issiaiskinti musu sukurto prietaiso pagalba.

Autorius:  Arminas [ 2010 Rgp 20 16:01 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Prasau pakomentuoti kodel stringa duomenu perdavimas. Kiek zinau ten vietoje prietaisas puikiai veikia ir rodo. Stringa duomenu perdavimas per GPRS modema?

Autorius:  Arminas [ 2010 Rgp 28 09:31 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Dabar graziai rodo, bet ne is namu matau. Labai truksta savalaikio informacijos pateikimo apie pasikeitimus puslapio lankytojams.

Autorius:  Arminas [ 2010 Rgs 01 10:27 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Kokie cia dabar nesamoningi duomenys? Ar cia uzsigeneravo klaida kazkokia?

Autorius:  vyti [ 2010 Rgs 02 13:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Pirmasis "mobilus" objektas

Kaip tos grindys jauciasi?

Puslapis 12 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/