Apie mus |  Naujienos |  Mūsų projektai |  Forumas |  Testai |  Kontaktai

Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2019 Lie 22 22:27

Atsakyti į temą  [ 6 pranešimai(ų) ] 
 Smart namai 
Autorius Žinutė

Ar kasnors naudoja "protingų namų" sistemas ir ar jos sumažina bent kažkiek energijos kaštus?

2019 Geg 18 21:32
Aprašymas

Man irgi įdomu. Ar labai brangus jų įrengimas?

2019 Geg 23 05:44
Aprašymas

Draugai naudojasi, tai sakė, kad kažkiek susitaupo, ne kosminės santaupos, bet vis šis tas

2019 Geg 23 05:47
Aprašymas

Gal geriausiai galėtų atsakyti gamintojai?

2019 Bir 08 18:38
Aprašymas WWW

Sveikas, pas mane sutaupo apie 10-15% komunalinių išlaidų (naudoju https://www.jung.de/lt/600/sprendimai/p ... -sistemos/). Infografinis straipsnis https://www.simplyss.com/blog/smart-home-savings/ gan neblogai pateikia kas ir kiek susitaupo. Bet dažniausiai skaičiuojami tik tiesiogiai sutaupyt finansai (per efektyvesnį energijos panaudojimą ty. mazesnius komunalinius mokescius), tačiau neįvertinamos netiesiogiai sutaupytos sąnaudos (pvz. sutaupytas laikas dėl patogumo). Todėl svarbu dar be sutaupytų mokesčių įvertinti vertę sukuriamą ir netiesiniai (pvz. per patogumą, kuris atsiranda dėl įvairių namų procesų apjungimo į vIeningą visumą). Mano aveju, man patogu ir sutaupo laiko, nes reikia valdyti tik vieną sistemą t.y. protingo namo sistemą, kuri kontroliuoja įvairias sistemas/procesus (pvz. apšvietimą, signalizaciją) integruotai/vienoje vietoje, todėl nereikia rūpintis kiekvienu procesu/sistema izoliuotai/skirtingose vietose.

2019 Bir 11 14:56
Aprašymas

O kaip su išmaniosiom sistemom ir namų apsauga? Ar kažkas pagerėja, ar tiesiog daugiau patogumo?

2019 Bir 11 17:08
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 6 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti: