NamuValdymas.LT
http://namuvaldymas.lt/forumas/

Testu rezultatai puikus
http://namuvaldymas.lt/forumas/viewtopic.php?f=38&t=77
Puslapis 11

Autorius:  Zilvak [ 2010 Rgs 20 20:57 ]
Pranešimo tema:  Testu rezultatai puikus

Sveikinu su puikiais testo rezultatais :shock:.

O dabar siulau pasiziureti kokios kainos galioja vartotojams prisijungusiems prie centralizuotu tinklu: http://www.regula.lt/lt/naujienos/index ... es&id=5076.
Matyti, kad pigiausias sildymas yra Taurageje (17,67 ct su PVM - kurenant biokura), o cia 10,7 ct (tikiuosi su PVM) :?: .

Man kurenant malkomis sezonas kainuoja apie 720 Lt + karstas vanduo (elektra) 840 Lt = 1560 Lt/sildymo sezonui ( vidutiniskai menesiui 223 Lt) ir konfortas labai abejotinas, nes temperaturos sokineja :?
Pastaba. Cia neiskaiciavau elektros sanaudu 2 gyvatukams ir grindu elektriniam sildymui.


Jei dabar irengineciau sildymo sistema, - net neabejociau ka rinktis, nes mano isitikinimu tai optimaliausia investicija.
Manau, investicija tikrai nevirsytu dujines katilines irengimo ir prisijungimo prie dujotakio kastu, o nauda pajustum iskarto ir be jokiu kuro tiekimo sutarciu :D

Autorius:  gedulko [ 2010 Rgs 21 13:23 ]
Pranešimo tema:  Re: Testu rezultatai puikus

Dar manau reikia palaukti tikslesniu testu rezultatu, ivairiu rusiu granuliu palyginimo ir t.t.
Tada isvados bus labiau argumentuotos.

Autorius:  Zilvak [ 2010 Spa 26 11:16 ]
Pranešimo tema:  Ar žinojote, kad AM tekia paramą energiją taupantiems žmonėm

Europos šalių, teikiančių paramą energiją taupantiems žmonėms, pavyzdžiu pasekė Lietuva.

20 mln. litų individualiems gyvenamiesiems namams atnaujinti ir dar 12 mln. litų atsinaujinantiesiems energijos šaltiniams (saulės, vėjo, biomasės, geoterminės energijos) panaudoti individualiuose gyvenamosios paskirties pastatuose buvo galima dar šiemet, rašo "Lietuvos ryto" priedas "Vartai".

Tiek lėšų buvo numatyta nuosavų namų savininkams šių metų Klimato kaitos specialiosios programos sąmatoje. Tiesa, sąmatoje paskirstytos neegzistuojančios lėšos, todėl šįmet jos gyventojų greičiausiai nepasieks. Tai priklausys nuo to, ar dar šiemet pavyks susitarti su taršos leidimų pirkėjais.

"Klimato kaitos programos fonde šiemet buvo numatyta 200 mln. litų. Šias lėšas tikėjomės gauti pardavę perteklinius Lietuvos taršos leidimus. Lietuva pagal Kioto protokolą nepanaudoja visų taršos leidimų - mūsų šalis į aplinką išmeta kur kas mažiau anglies dvideginio nei daugelis išsivysčiusių valstybių. Taršos leidimus turime teisę parduoti, tačiau gautas lėšas privalome panaudoti tik taršai mažinti", - sakė Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos departamento Klimato kaitos ir hidrometeorologijos skyriaus vyriausioji specialistė Julija Kuklytė.

Dėl nebaigtų rengti teisės aktų Lietuva šįmet nepardavė taršos leidimų, tačiau tikimasi, kad kitąmet viskas vyks sklandžiai. Planuojama, kad 2011 metais fonde bus apie 500 mln. litų.

Specialistų apskaičiavimais, Lietuva, pardavusi taršos leidimus, galėtų gauti nuo 800 mln. iki 1,5 mlrd. litų.

Aplinkos ministerijos specialistai pabrėžė, kad daugiausia pinigų bus skiriama viešiesiems pastatams tvarkyti.

Autorius:  vyti [ 2010 Spa 26 17:41 ]
Pranešimo tema:  Re: Testu rezultatai puikus

Tikrai idomus straipsnis. Nezinojau kad prancuzai jeigu jau nutaria taupyti ir isideda " dvigubus" langus !!! atgauna 22.5 proc ju vertes..
O musiskiai... : "Pirmiausia neaišku, ar apskritai fonde atsiras lėšų. Šiemet planuoti 200 mln. litų į Klimato kaitos specialiosios programos fondą dar neįkrito"
Neikrito..nepataike..kur gera treneri jiems gauti.. :idea:

Autorius:  Vidas [ 2010 Spa 29 21:34 ]
Pranešimo tema:  Re: Testu rezultatai puikus

Blogiausia tai, kad musu bananu saly to reikes laukti dar 4-6metus, kol bus pradeti kompensuoti ekologiniai atsinaujinanciu energijos saltiniu projektai. Duju ir elektros energijos monopoliai mus dar ilgai smaugs, turi tam pakankamai kapitalo ir lobistu. Tik Europos Sajungos griezta tiesiogine, teises aktais, nuleista tiesiai ant galvos visai Rytu Europai politika gali duoti rezultatu. Kol to neivyks, musiskiai ir toliau pataikaus dabar esamiems monopoliams. Vakaru Europa jau senai suprato, kad dujoms negalioja jokie rinkos ekonomikos desniai, todel jau ne po truputi o dideliais zingsniais pereina prie atsinaujinanciu energijos saltiniu, zaliosios energijos. Kaip pavyzdys, Italijoje, vartotojams keiciant dujinius katilus granulinemis krosnelemis, valstybe finansuoja nuo 45 iki 65 % kainos! :shock: Man asmeniskai ilgai liko atsidares stalcius tai isgirdus. O tokiu zingsiu motyvas paprastas, taciau su didziule nauda valstybes vidaus rinkai. T.y. BVP. Seip is vis kolkas niekur neperskaiciau ir negirdejau, kad lietuvoje privatiems pilieciams bent kazkiek finansuotu ar skatintu zaliaja atsinaujinancia energija, jos gamyba, vartojima. :(

Autorius:  Zilvak [ 2010 Lap 01 22:18 ]
Pranešimo tema:  Apie elektra

http://www.youtube.com/watch?v=PuDkvcUm-gc
http://www.youtube.com/watch?v=11Rlezey ... re=related

pakankamai idomu ir greiciausia tiesa...

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/