Apie mus |  Naujienos |  Mūsų projektai |  Forumas |  Testai |  Kontaktai

Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2019 Rgs 23 21:51

Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas
 Granuliniai katilai ir ju skirtumai 
Autorius Žinutė
Administracija

Nesutinku kad zidinys su vandens konturu ir dar su valdancia elektronika neatitinka gudraus sildymo idejos. Net labai atititinka. Kurenimas dyzeliniu katilu - del brangumo ar dujomis del nieko nereikejimo nei zinot nei daryt ar malkomis angliniame katile is biednumo - tai aisku neatitinka. Vat pavyzdziui nusipirktu kas nors malkini Guntamatic su pusiau automatiniu malku padavimu, liamda zondu ir aprasytu pastebejimus kaip veikia - argi tai ne gudru?

2011 Spa 12 09:07
Aprašymas

Pora informatyviu paveiksleliu apie apsnekama zidinuka ir iranga:
http://www.zidiniuparduotuve.lt/valdymo ... glass.html
http://www.zidiniuparduotuve.lt/kratki/ ... 24-kw.html

2011 Spa 12 11:10
Aprašymas

Pas mane siek kitoks, Kratki Zuzia 19kW. Automatika tokia pat.
Nuotrauku nelebai ka turiu parodyt, dar apdaila nepadaryta. Idedu kaip atrodo dabar. Apmurytas "Itong" blokeliais, is vidaus siltintas kazkokiom baltom plytom, panasios i duju silikata, bet su kazkokiu plausu, siltos kiap putplastis, min. vata pabijojau det, prisiskaites ekologu nuomoniu. Planuoju plytelem klijoti iki antros lentynos is apacios, virsu - dazyt.

Prikabinti failai:
kuu.JPG
kuu.JPG [ 43.44 KiB | Peržiūrėta 11025 kartus(ų) ]
2.JPG
2.JPG [ 48.66 KiB | Peržiūrėta 11025 kartus(ų) ]
2011 Spa 12 21:32
Aprašymas

Super atrodo ir super dega, svarbu su apdaila nieko nesugadinti. Klausimelis, o kaminas su indeklu? Ir kitas, ar meistrais irenginejsiais zidini likai patenkintas?

2011 Spa 12 22:23
Aprašymas

Idekla be abejo dejau, nurudijancio plieno ovalini, atitinka 200 mm apvalu, tiksliai matmenu nepamenu dabar, sachta 150x250 lyg. Zidinio meistrai tikrai patiko, labai tvarkingi, greiti ir patikimi, bet manau galetu buti siek pigesni (1100 uz darba dirbant 2 nepilnas dienas siais laikais mano galva daugoka uz 2 zmoniu darba).
Na ir siek lyrikos.
Kaip pas mane atsirado zidinys.
Jo norejo zmona. Del grozio. Beje, man asmeniskai lauzas, liepsna yra labai grazu. Taciau buvau labai pries, nes kiek teko buti sveciuose pas turincius zidini del grozio - 3-4 malkos ir viskas, namuose nera kuo kviepuoti, karsta, tiesiog pirtis. Galutiniame rezultate zidinys kurenamas 2-3 kartus per savo gyvenima, o po to stovi del minetu problemu nenaudojamas.
Kazkurio metu gime mintis apie zidini su vandens konturu. Pradejau ieskoti meistru, kurie man galetu kazka panasaus pagaminti, ir paaiskejo kad tokie zidiniai jau yra rinkoje.
Kas vyko toliau jau esu aprases.
Ispudziai vartotojo akimis : esu labai patenkintas. Oras neikaista, apie 90% silumos keliauja i grindys ir boileri. Galiu sau leisti uzkurti milziniska "lauza", ikrauti be proto daug malku - oras nekaista, betonas grindu syla, estetinis vaizdas - neturiu zodziu, ugnis yra grazu.
Siai dienai zidinys kurenamas kas vakara, jo darbo trukme ~5val. 180 kvm + boileris - namuose 22C. Granulinis kol kas ilsisi, laukia rimtesniu salciu.

2011 Spa 12 23:16
Aprašymas

Mano sistema: Seguin Kiteflame ugniakuras (11-14kw), "akumuliacine" sistema - jokiu ortakiu ir turbinu!! Apsiuvimui panaudotos spiziaus-samoto plokstes, galutinei apdailai olandiskos keramines plyteles. Dumtraukio diametras 200mm, kamine jokio ideklo - Izokern lavos kaminas.
Gerai pakurenus 5-6 val. svetaineje ir koridoriuje temp pasiekia +28c. (gaila vantu neturiu). Imetus didesne uosine malka apie 23val ir uzdarius oro padavimo sklende, ryte apie 7val dar rusena, zidinys dar gerokai sitas. Prisegu keleta foto (kaip dega nedesiu nes vaizdas toks pats kaip ir Yasskel nuotraukoje :lol: )

Prikabinti failai:
photo3.JPG
photo3.JPG [ 54.1 KiB | Peržiūrėta 11016 kartus(ų) ]
photo2.JPG
photo2.JPG [ 67.65 KiB | Peržiūrėta 11016 kartus(ų) ]
photo.JPG
photo.JPG [ 57.76 KiB | Peržiūrėta 11016 kartus(ų) ]
2011 Spa 13 15:31
Aprašymas

e36forever rašė:
"akumuliacine" sistema - jokiu ortakiu ir turbinu!!

nesusiduriau su tokia sistema. jei nesunku, butu idomu suzinoti pagrindinius veikimo principus ir privalumus.

2011 Spa 13 22:05
Aprašymas

Mano sistemoje panaudotos austru firmos Ortner medziagos. Akumuliacines sitemos veikimo principas kaip koklinio peciaus ty spiziaus samoto plokstes sukaupta milziniska silumos kieki isspinduliuoja. Privalumai: uzgesus zidiniui dar ilgai spinduliuoja siluma. Spinduliuodama siluma nedziovina oro!!!! 1 spiziaus-samoto plokste sveria apie 30kg ir atstoja apie 50 samotiniu plytu. Trukumas: gan nemaza kaina. Plokste 1x0,5m 2,5cm storio kainuoja apie 220lt. Sis mano zidinys jei butu ortakinis, butu ant kokiu 1500 Lt pigiau isejes. Daugiau info apie sias "nano technologijas":  http://www.ortner-cc.at/

2011 Spa 14 10:39
Aprašymas

Na itariu tokio zidinuko irengimas ir kainavo :shock: Taciau, kad juo galima butu sildyti 2 aukstu nama jis turetu stoveti paciame centre ir tureti sildomas sienelias visuose kambariuose bei priverstine oro cirkuliacija. Sistema tip top stacimalkis pecius, ale istobulinta nerealiai ir medziagos l. prabangios.

Diugu, kad pasidalinome skirtingomis zidiniu sistemomis, jau dabar ju turime tris:
1. Akumuliacinis (manau sis pavadinimas labiausiai tiktu, jei nieko pries);
2. Su vandens konturu;
3. Orinis (ta prasme pritaikytas sildyti ora namuose, paskirstant ji po visa pastata).

Dviejose is minetu sistemu automatikos nera arba visai nera (maniskiam isijungia turbina paskirstanti karsta ora nuo +90 lapsniu), viename yra oro srauto ir cirkuliaciniu siurbliu ijungimo automatika.

Butu idomu palyginti irengimo kastus, pradesiu nuo saviskio (pazadu nuotraukas prisegti veliau):
- Jotul Harmoni Panorama (spizinis, max 22 kW, 10 metu garantija visoms detalems, Norvegiska, - lietuvei sukciauja, bet as suradau buda kaip juos apeiti) - 4900 Lt.
- turbina (800 m3 su termo davikliu) - 800 Lt.
- Zidinio ir sistemos irengimas + medziagos (kanalai su termo vata lankstus, trisaliai, groteles reguliuojamos ir kitos smulkmenos) - 3000 Lt. (2004 m. kainomis, tuomet tai buvo ant bangos).
- apdaila (senovines carines plytos is Vilkaviskio maluno, klijai, darbas dar 600 Lt.
Total = 9300 Lt ir visas namas 160 m2, lubu aukstis nuo 3 iki 4 m, sildomas sunaudojant 6 - 7 kubus kietmedzio malku sezonui (siandieninemis kainomis 1050 Lt + peckurio darbas).
Manau si sildymo sistema man per 6 eksploatavimo metus jau atsipirko, lyginant su dujines ar kitokios sistemos irengimu.

P.S. Galetu adminas siuos postus jau ir i atskira tema isskirti :roll:

2011 Spa 15 13:42
Aprašymas

Tiesa e36forever, o koks ten gofruotas vamzdis virs zidinio 2 nuotraukoje?

2011 Spa 15 13:49
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: