Apie mus |  Naujienos |  Mūsų projektai |  Forumas |  Testai |  Kontaktai

Peržiūrėti neatsakytus pranešimus | Peržiūrėti aktyvias temas Dabar yra 2019 Rgp 25 11:20

Atsakyti į temą  [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas
 Granuliniai katilai ir ju skirtumai 
Autorius Žinutė

o kokie butu atsiliepimai apie mano minetaji katiliuka? nereklamuojant ir nepeikiant ;) lauksiu AZ :)

2012 Spa 04 23:17
Aprašymas

toks lengvai numires forumelis :)

2012 Spa 09 13:44
Aprašymas

Keista, kad neskaitai atsakymų į savo klausimus ir vėl klausi to paties, - gal tavo tas katilas koks vienetinis?
O šeip šiame forume parašinėja žmonės kurie yra pakankamai užsiėmę, taip, kad nieko stebėtina jog forumas nepanašus į DELFI komentaru skiltį.

2012 Spa 09 14:26
Aprašymas

perskaiciau viska kas susije su granuliniais katilais. jo turbut vienetinis,nes nerandu niekur padoraus aprasymo ar pasidalijimo eksplotacijos patirtimi. matyt ne cia busiu papuoles,jei paklausus atrodytu paprasto klausimo pradedama aiskinti kad cia uzsiemusiu forumas. ka darysi ;)

2012 Spa 09 14:42
Aprašymas

to provokator > pasiliksiu sau teise nekomentuoti pacio norimo pirkti katilo bet galiu pasakyti tik viena; pas mane 95% identiski sildomi plotai ir sistema kaip pas pati. Jau 3 sezona pradejaui sildytis. Konstatuoju fakta; 6 men sildyo sezonui (spalio 10d-balandzio 10d.) sunaudoju 4,5-5,0 t kokybisku granuliu. Visuose kambariuose palaikoma plius minus 21,5-22,0 c plius 200 ltr karsto vandens boileris. Minimaliai esu modernizaves sistema, daugybe vitriniu langu name ir t.t
Praejusi sestadieni atidariau siu metu sezona, dabar po biski dar reguliuojuosi sistema, bandau atiderinti nauju granuliu degima, o svarbiausia atskyriau pirmo ir antro auksto temperaturu valdyma. Vakar buvo atliktas pirmas ir labai tikslus kuro suvartojimo per para testas = 20kg (per didziuosius salcius neturetu virsyti 40-50 kg/parai)

2012 Spa 09 21:35
Aprašymas

dekui uz informacija. pabandysiu laime,ir paklausiu,gal kas galetu pasidalinti katilo aprisimo schemomis? granulinio dar neteko apristi,kieto kuro paprasta tai be problemu pasidaryciau. esme ta,kad kiek laiko dirbau santechniku,praktiskai nelysdavau i katilines :oops: ,ko dabar labai gailiuosi. taigi sioje vietoje turiu prisipazinti esu ne itin stiprus... o duoti kazkam daryti paprasciausiai neleidzia onaras :D santechnikas kviecia kita santechnika,kad apristu katila :lol: geda man butu :D turedamas schema pasidaryciau be vargo. ziurinejau daug internete,pagrinde dvi tos pacios su trieigiu pamaisymu,ir ketureigiu. taciau esu prisiskaites visokiu nuomoniu,siaip pats is principo zinau,kad ketureigis yra truputi geriau,taciau teko skaityt katilu gamintoju rekomendaciju deti trieigi. pavara aisku bus. dali aprisimo turiu,nes pradzioje galvojau statytis ne granulini,tai turiu trieigi suvedimo voztuva,issipletimo inda 18 litru,yra vadinama varlyte,kuri dedasi ant vamzdzio ir pagal nustatyta temperatura paleidzia siurbli,sis daiktas itariu atkrenta su granuliniu,nes manau katilo valdiklis turi turet sia funkcija. taigi buciau labai dekingas uz konkrecia schema,dar geriau kelias,ar foto. :)

2012 Spa 10 10:14
Aprašymas
Administracija

Man, tai neapatinka viesas prasinejimas savo problemu sprendimo. Kazkas dirba, mokosi, o cia siaip - duok nusirasyti. Kai patirties keitimasis vykasta abipusiai naudingai - kodelgi ne.
Tipo taip - turiu ta ir ta, padariau taip ir kitaip, gavosi va sitaip ir vat kazkuris momentas nedirba taip kai turetu arba buvo sugalvota - kaip manot ka dar galima padaryti.
Ar as neteisus :?:

2012 Spa 15 13:05
Aprašymas

SUPRATAU. pirmas mano aplankytas forumas,kur informacija mokama... pasidarytumet uzdara foruma,ir nereiktu dalintis nieko. ai,is tikro ne mano reikalas. sekmes jum vyriukai bendraujant tarpusavyje.

2012 Spa 15 17:24
Aprašymas
Administracija

Ir labai gerai. Tik samprata neteisinagai pavartojai - informacija ne "mokama", o "ant chaliavos" tikrai nedalinsim.

2012 Lap 12 12:55
Aprašymas

Sveiki
Noriu isigyti katila kurenama granulemis, pasirinkimas didelis kainu suoliavimas irgi nemazas nuo 7k iki 15k. Taigi kaminas pas mane 18 cm, plotas bus apie 180 kv, pirmas aukstas grindys antras radijatoriai. Gal turite kas kokiu pasiulymu, o ypac man idomu ar imanoma is bunkerio kurenti skiedromis arba vadinamu biokuru.

2013 Sau 30 12:07
Aprašymas
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Atsakyti į temą   [ 89 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Kitas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: