NamuValdymas.LT
http://namuvaldymas.lt/forumas/

Granulinės krosnelės
http://namuvaldymas.lt/forumas/viewtopic.php?f=9&t=517
Puslapis 11

Autorius:  marazmas [ 2014 Bal 02 11:20 ]
Pranešimo tema:  Granulinės krosnelės

Sveiki,

statomės namą ir taikomės į A energetinio efektyvumo klasę. Šiuo metu reikia apsispręsti dėl šildymo sistemos. Pradžioje apžavėti vadybininkų galvojome apie oras-vanduo (bet įvertinus pradinę kainą, grindinio šildymo įrengimo visame name kainą - žavesys išblėso), po to mastėm apie oras-oras kaip pagrindinę sistemą. Daugiau domintis šios idėjos ne tokios patrauklios ėmė darytis, taigi šiuo metu galvojame apie kombinuotą variantą granulinę krosnelę (3,5-6kW) šaltiems orams ir oras-oras (3,5kW) siurblį pereinamiesiems (žinoma ir vėsinimas vasarą).
Kolkas labai patinka štai tokios krosnelės. Ypatingai tai, kad joms nereikia išvedinėti kamino virš stogo (kas jau būtų kiek komplikuota), o pakanka išvesti dūmtraukį kitapus sienos.

Gal kas turi ką panašaus įsirengę ?
Gal kokios kitos kombinacijos ?

Autorius:  optic [ 2014 Bal 03 22:09 ]
Pranešimo tema:  Re: Granulinės krosnelės

Sveiki,

Nenurodėte savo reikalavimų. Norite kad namie nebūtų radiatorių ir grindinio šildymo? Labai nukentės gyvenimo tokiame būste komfortas. Manau tikrai statant namą yra kur sutaupyti žymiai daugiau taip stipriai neaukojant komforto.

Yra daug sprendimų kurie yra tik "iš bėdos" kai jau kažką normaliai padaryti per vėlu. Bet jei dar nėra vėlu tai rekomenduoju vandeninį šildymas ir arba šilumos siurblį arba granulinį katilą arba kieto kuro katilą arba dujinį katilą. Nieko "gudriau" už kitus Jūs nerasite. Kiekvienu konkrečiu atveju šilumos šaltinis turi būti pritaikytas tam tikram namui. Arba jei dar turite galimybe galite pritaikyti namą prie Jums patinkančio šilumos šaltinio.

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/